Kilka słów o mnie…

Witam na blogu urodowym z domieszką innych różności, którego autorką jest skromna studentka, czyli ja. Mam na imię Kamila i jestem dziewczyną, która uwielbia, testuje i ocenia kosmetyki. Blog powstał, ponieważ chciałam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami i odczuciami na różne tematy. Nie ukrywam, że na blogu będą pojawiać się głównie recenzje kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych. Lecz co jakiś czas dodam również trochę inne wpisy.

Może Was zastanawiać nazwa mojego bloga – „Eklektyczna Beauty”, ponieważ jest trochę zaskakująca. Czemu „eklektyczna”? Myślę, że to słowo bardzo do mnie pasuje, ponieważ lubię wiele różnych, teoretycznie niepasujących do siebie rzeczy.W mojej szafie znajduje się masa ubrań z różnych styli od boho, przez rockowe do tych eleganckich. Gust muzyczny również mam eklektyczny: trochę rocka, trochę klasyki, popu, czy jazzu. Czytam kryminały, ale także tkliwe romanse, omijając jednak fantastykę. Lubię moją twarz bez makijażu, ale czasami potrafię zaszaleć i upodobnić się do papugi 😉 W moim małym miejscu na ziemi również można znaleźć przedmioty z różnych epok – lubię nowoczesność, ale również antyki. Jak widzicie lubię wiele niepasujących do siebie rzeczy, które składają się w całość, czyli MNIE 😉

Mam nadzieję, że tym krótkim opisem przybliżyłam Wam moją osobę. Mam również nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej i znajdziecie na moim blogu coś dla siebie.