Cettua | Spot Clear Patch – Czy te plasterki na krostki naprawdę działają?

Witajcie Kochane! Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją plasterków na wypryski od Cettua. Plasterki te mają raczej słabe opinie, ale myślę, że w większości są one krzywdzące.

Opis produktu:

Plastry oczyszczające na twarz to szybki i skuteczny sposób pozbycia się zanieczyszczeń i niedoskonałości. Zawartość kwasu salicylowego i olejku z drzewa herbacianego pozwala szybko i skutecznie oczyścić skórę. Doskonały efekt będzie widoczny zaraz po usunięciu plastra! Ze względu na długi czas oczekiwania, zaleca się stosować plastry na noc.

Cena: około 15 zł

Ja używam tych plastrów od kilku lat, zużyłam chyba już trzy opakowania i jestem w trakcie następnego, czyli zużyłam już ponad 150 plasterków.

Plasterki są w dwóch rozmiarach dzięki czemu można je idealnie dopasować do wyprysku, oraz miejsca w którym on powstał. Plasterki są zapakowane w 4 osobne saszetki, w których są płaty z 12 plasterkami. Dodatkowo jeden arkusz można podzielić na kilka mniejszych płatów, więc można je mieć w kilku różnych miejscach.

Plasterki działają, na dwa sposoby, czyli jedne wypryski wysuszają, a inne doprowadzają do pełnego rozkwitu. Oba te działania mi odpowiadają, ponieważ w obu przypadkach zdecydowanie szybciej pozbywamy się krostek. Zazwyczaj po naklejeniu plasterka proces zanikania/wysuszania krostek trawa 24/48 godzin. Jest to bardzo przyzwoity czas, ponieważ nieruszane krostki pozostają na twarzy nawet ponad tydzień. Warto przyznać, ze z niektórymi bardzo opornymi krostami plasterki sobie nie radzą. Są to jednak sporadyczne przypadki.

Ja plasterki zawsze nakładam na oczyszczoną twarz, ponieważ tylko wtedy mają możliwość dobrze się przykleić do skóry. Ja nie nakładam na te plasterki makijażu, chociaż teoretycznie jest to dozwolone. Plasterki się świecą, więc trochę widać je na twarzy, ale po przypudrowaniu nie ma tragedii.

Ogólnie rzecz biorąc plasterki naprawdę działają, więc je szczerze polecam. Miałam również plastry z innych firm i uwierzcie mi, że te są jak do tej pory najlepsze.

Na dzisiaj to już wszystko. Zapraszam Was również na Instagram @eklektyczna_beauty, oraz Facebook @eklektycznabeauty tam zawsze publikuję informacje o nowych wpisach. Dodatkowo zachęcam Was do zaobserwowania mojego bloga, żeby być na bieżąco ze wszystkimi moimi postami. Pozdrawiam Kamila…

Reklamy

4 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s