MERZ SPEZIAL – Wielki powrót

Witajcie Kochane! Jak widzicie po tytule wpisu wróciłam do MERZ SPEZIAL.

Na moim blogu w sumie pojawiło się sześć wpisów, w których wspominałam o MERZ SPEZIAL w tym podsumowanie czterech miesięcy stosowania przeze mnie tego suplementu (kliknij). W tym podsumowaniu zdradziłam Wam, że zdecydowałam się przerwać przyjmowanie suplementu ponieważ przestał działać tak jakbym tego oczekiwała. Jakiś miesiąc temu po kiepskiej przygodzie z Biotebalem postanowiłam powrócić jednak do suplementu, który się u mnie sprawdzał.

Myślę, że to była dobra decyzja, ponieważ po pierwszym miesiącu widzę pozytywne efekty w postaci lepszej kondycji moich włosów. Już po trzech tygodniach przyjmowania suplementu włosy w znacznym stopniu przestały mi wypadać, co przyjęłam z dużym zadowoleniem.

Jeśli chodzi o paznokcie to również zauważyłam dużą potrawę, co oczywiście również przyjęłam z dużym zadowoleniem.

Jak widać jest to suplement, który naprawdę się u mnie sprawdza tylko pewnie co jakiś czas będę zmuszona zrobić sobie od niego przerwę. Jak na razie rozpoczynam, kolejne opakowanie suplementu.

Na dzisiaj to już wszystko. Zapraszam Was również na Instagram @eklektyczna_beauty, tam zawsze publikuję informacje o nowych wpisach. Dodatkowo zachęcam Was do zaobserwowania mojego bloga, żeby być na bieżąco ze wszystkimi moimi postami. Pozdrawiam kamcia.20

Reklamy

2 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s